Nový katalog novinek

TREND REPORT 2022

Proč reklamní bloky a diáře z recyklovaného papíru a bez chemických příměsí?

Markéta Heroutová
13/05/2021

Recyklovaný papír frčí už dlouhou dobu. Kromě toho, že dobře vypadá, přispívá zásadně ke snižování emisí znečišťujících látek do vzduchu i vody.

Ke zpracování papíru ze sběru je zapotřebí méně energie i vody. Každá tuna recyklovaného papíru navíc ušetří i 14 stromů! A proto je super, že se samotný papír dá recyklovat 4x až 6x. Do ČR se navíc nyní vrátila možnost ukládat do modrých kontejnerů i roličky od toaletního papíru a obaly od vajec (donedávna patřily do směsného odpadu, nebo na kompost), neboť recyklační technologie tak pokročily, že je možné je dále zpracovávat. 
V naší nabídce najdete opravdu širokou paletu výrobků z recyklovaného papíru. Klasické bloky, datované diáře i moc pěkné propisky. Najdeme v ní také produkty z papíru, který je bez chemických přísad, tedy bez bělidel a dalších složek, které mohou dráždit pokožku a způsobovat tak nepříjemné reakce.
Prohlédněte si další produkty z recyklovaného materiálu v katalogu.

Moleskine s historií

Jednou ze stálic a vlajkových lodí naší nabídky kancelářských potřeb jsou diáře a zápisníky Moleskine.

A proč ho všichni tak moc chtějí? Protože papír těchto zápisníků neobsahuje kyseliny (ať už přidané, nebo vzniklé), které ho postupně znehodnocují. To by tolik nevadilo u bloků a papírů, které putují do tříděného odpadu, ale diáře a zápisníky Moleskine s vaším logem mají být jiné. Jejich uživatelé si je většinou schraňují a tím pádem ocení, že papír vydrží dlouho pěkný a nevybledne ani za pár let. A to je dobrá zpráva pro vaši značku, čím déle se zákazník dívá na vaše logo, tím lépe 😊

Papírové propisky

Asi jste věděli, že plasty jsou neekologické, ale věděli jste, že mohou působit toxicky? Uvolňuje se z nich celá řada látek, které mohou mít negativní vliv na zdraví. Právě z tohoto důvodu řada našich klientů sahá po eko propiskách například z recyklovaného papíru. Jsou krásné a navíc příjemné na dotek, bez ropných látek, chemických lepidel a 100% rozložitelné. Vaše logo na nich bude vypadat skvěle.

Proč zvolit bloky z recyklovaného papíru?

Za nás jednoznačně proto, že jsou krásné. Obnovený papír je jedinečný a hned na první pohled je na něm vidět, že se jedná o eko výrobek. Vaše značka tak může být spojená s #udržitelností jedna dvě. Navíc bloky mohou být nejen z recyklovaného, ale i ručního papíru. Takový dárek už má dokonalý punc exkluzivity i pro ty nejnáročnější zákazníky či klienty.

Co vás čeká příště?

Množí se názory, že recyklace nestačí. Že nejlepší odpad je žádný odpad. A tak vzniklo hnutí #zerowaste. Tento životní styl je prostě o zpětném využívání všech zdrojů bez tvorby odpadu. Víte, že někteří jeho vyznavači za rok vyprodukuji odpad, který se vejde do jedné zavařovačky? O zerowaste reklamních předmětech si povídáme ve čtvrtém dílu našeho eko seriálu. Věříme, že i vy si najdete své oblíbence ze skla nebo břidlice

Číst více

8 trendů, o kterých se mluví v roce 2022

8 trendů, o kterých se mluví v roce 2022

Co se děje ve světě, v čem nás ovlivňují poslední dva roky a jak se díky tomu jako společnost měníme? Prozkoumali jsme za vás módní časopisy, světové diskuze i průzkumy a dali dohromady náhled trendů, o kterých se s největší pravděpodobností bude mluvit nejen ve firemním merchi.

Věra Satránská
18/1/2021

Kontaktujte nás

Máte nápad, který chcete realizovat?

Ať už je váš požadavek do detailu promyšlený, nebo máte pouze mlhavou představu, povězte nám o tom. Neprodleně se vám ozveme a vymyslíme pro vás vhodné řešení.

Odesláním formuláře udělujete souhlas se zpracováním osobních údajů.